Найти

  Главная Новости Доставка и оплата Партнерам Контакты 

Новости, статьи


23.04.2012

Як правильно зробити компост

Навіть не дуже досвідчений садівник знає: є добрий перегній – буде урожай. Тому тема приготування компосту актуальна цілий рік. Як зробити це правильно, щоб процес вирощування улюбленої садовини приносив тільки задоволення?


04.04.2012

Не шкодь планеті і собі! Сміття палити припини…

Нерідко доводиться бачити, як люди палять листя чи торішню траву. Весна чи пізня осінь – період, коли інтенсивно прибираються подвір’я, парки, присадибні ділянки. Та чи замислюємося ми, що робить цей дим з довкіллям, з нашим здоров’ям? Спалювати листя, деревину, пластик та сміття шкідливо. Здавалося б, ну що тут незрозуміло: при спалюванні 1 тонни листя у повітря викидається близько 9 кг мікрочастинок диму. До його складу входить низка канцерогенів, чадний газ, важкі метали, пил, окис азоту…


31.03.2012

Обрізаємо дерева: вчасно і правильно…

Час для обрізання плодових дерев – рання весна. Для яблунь, груш та слив кінець лютого та березень – найкраще підходять для цього. А от виноград, аґрус та смородину обрізають тільки в березні, ожина ще може й до квітня почекати, якщо Ви до березня не встигли над нею попрацювати. Важливо провести цю процедуру до початку сокоруху, щоб не зашкодити майбутньому врожаю. Яблуні гірше, ніж інші дерева, витримують весняні похолодання, тому їх обрізають першими...


12.03.2012

Весна іде - відпочинку край, садівник, до роботи приступай!

Якщо Ви зберігаєте свій урожай на дачі, не забувайте регулярно перевіряти те, що збираєтесь сіяти і висаджувати. Особливо важливо зберігати оптимальну температуру та вологість. Варто передивитися також зимові укриття теплолюбних культур.


06.02.2012

Нородні методи та прикмети у городництві

Існує методика зміцнення імунітету рослин імуномодуляторами природного походження. Це алое та ехінацея, екстракти сосни та хвої. Сік алое – чудовий стимулятор росту, багато садівників використовують його з цією метою. Робиться це так: у марлю, змочену соком з листків рослини, загортають насіння розсади рівним шаром і залишають на 12 годин.


20.01.2012

Рассада овощных культур

Компания ovochi.com выращивает рассаду овощных культур из нашего ассортимента под заказ.


02.11.2011

Познавательно о винограде.

Виноград здавна відомий людству. Ще з міфології ми дізнаємося про шанування древніми римлянами бога вина Бахуса, який давав хороший врожай винограду в знак подяки. Відкриття археологів у результаті розкопок показали, що цю рослину вирощували ще близько 7000 років тому.


28.10.2011

Картофель, выращивем Украинский!

Купить посадочный картофель можно практически на каждом рынке, по всей Украине. Более того, Вам предложат огромный ассортимент и пообещают значительные урожаи даже на небольших посевных площадях. Поэтому при покупке посадочного материала Вы должны быть осведомлены, вооружены информационно, что?, где?, почем?.


20.09.2011

Покупаем теплицу, выбор каркаса, практические советы.

Каждый огородник мечтает о небольшой тепличке на своем участке, ведь это так практично и здорово кушать лук и огурцы раньше всех. А если теплица отапливаемая, тогда выход овощных ускоряется в разы. Увеличивая количество севооборотов в год, тепличные хозяйства зарабатывают значительные суммы на суперранней продукции, а посему вопрос покупки теплицы сегодня особенно актуален. Читаем…


29.11.2010

Культуры, отпугивающие насекомых и грызунов!

Среди многочисленных растений созданных природой есть те, которые отпугивают насекомых и грызунов. Поразительно, насколько продуманы существующие природные ресурсы, о которых мы еще так мало знаем.


предыдущая 1 2 3 4 следующая

распечатать вверх
Корзина
Ваша корзина пуста
Вход для клиентов
Контакты
тел.: (095) 590-92-93
тел.: (097) 814-84-71
тел.: (073) 158-48-15

ICQ: 648254195
E-mail: info@ovochi.com
Skype: ovochi.comЭлектронный агро-магазин. Все права защищены. © 2010
тел.: (095) 590-92-93
E-mail: info@ovochi.com