Найти

  Главная Новости Доставка и оплата Партнерам Контакты 

Дещо про огірочки для власної бочки…

11.07.2012

Огірки потрапили до нас ще в XVI столітті. Відтоді цей овоч став для нас не тільки цінним харчовим продуктом з багатьма вітамінами та мікроелементами, а й прекрасним лікувальним засобом, без якого не обходиться практично жодна з дієт. Мало того, огірки широко використовують в косметології, їх сік омолоджує та відбілює шкіру. Саме тому ми часто вирощуємо огірки самотужки як органічний продукт, засолюємо та маринуємо їх для зими.

Добрими попередниками для вирощування огірків є томати, перець, горох, картопля. Небажано висаджувати після кавунів, динь, гарбузів, кабачків та патисонів. Для того, щоб підготувати ділянку для посадки огірків – її прибирають ще з осені, удобрюють органічними та мінеральними добривами. Ранньою весною ґрунт знову розрівнюють, прополюють, перекопують, вносять мінеральні добрива. Огірки – теплолюбна рослина, тому треба садити їх, коли земля добре прогріється. Не пізно це робити і вкінці травня. В гірських регіонах України, наприклад, висаджують насіння саме в день проводів отар на полонини ( 6 травня ). За правдивим народним повір’ям, це свято не обходиться без дощу, що добре впливає на його проростання .

Висівають зазвичай насіння, попередньо заливши його сольовим розчином ( 30-50 г солі на 1 літр води). Повновагі насінини, що залишились на дні посудини, потрібно промити. Можна висаджувати їх вже пророщеними, що збільшує вірогідність проростання в ґрунті. Для цього на тканину, змочену водою, викладають насіння огірків тонким шаром, ставлять в тепле місце і зрошують водою. Висаджують його обов’язково у вологий ґрунт.

Доглядаючи грядку з огірками, вчасно прополюйте, поливайте та розпушуйте її. Важливо підгорнути огірки перед самим цвітінням: при присипанні стебла землею воно здатне додатково укорінюватись, що сприятливо впливає на зав’язування плодів. Плідної Вам праці та смачних її плодів!


распечатать вверх
Корзина
Ваша корзина пуста
Вход для клиентов
Контакты
тел.: (095) 590-92-93
тел.: (097) 814-84-71
тел.: (073) 158-48-15

ICQ: 648254195
E-mail: info@ovochi.com
Skype: ovochi.comЭлектронный агро-магазин. Все права защищены. © 2010
тел.: (095) 590-92-93
E-mail: info@ovochi.com