Найти

  Главная Новости Доставка и оплата Партнерам Контакты 

Вплив фаз мфсяця на сільськогосподарські роботи

29.05.2012

Всі ми, від садівника-любителя до досвідченого господаря не раз задумовувалися над тим, як збільшити ефективність своєї праці…Звісно, погода – один із чинників, на які ми вплинути не в змозі. А от виконати роботи відповідно до рекомендацій місячного посівного календаря – неважко.

Ще з прадавніх часів люди помітили вплив фаз місяця на їх здоров’я та самопочуття. З часом зрозумілим стало і те, що виконання сільськогосподарських робіт теж повинно узгоджуватись з фазами Місяця. Так, період його убування ( III - IV чверть) – найкращий час для регенерації рослин, пересадки їх на нове місце. Помічено, що урожай, зібраний в цю пору, добре зберігається, плоди залишаються соковитими та свіжими. Те саме стосується і квітів.

Фаза росту Місяця ( I - II чверть ) підходить до посіву листових культур. Садимо і висіваємо фруктові дерева, кріп, петрушку, фенхель, різні салати… Тобто все , від чого чекаємо пишної наземної рослинності. Дерева також щеплять в цей час. Якщо Ви хочете зібрати і відразу спожити плоди з найвищою поживною цінністю та смаковими якостями – не баріться, фаза росту Місяця – вдалий час для цього. Ті, хто займається заготівлею лікарських рослин знають і про те, що зібрані в цей період трави – найефективніші, не втрачають своїх властивостей.

Місяць уповні – сіємо овочі: редиску, цибулю, моркву, картоплю, помідори. Прополюємо бур’яни, проріджуємо культури. Не рекомендовано зрубувати дерева та кущі, щепити дерева.

Молодий місяць підвищить дієвість боротьби з шкідниками та хворобами рослин, видалення сухих гілок та пагонів. Коріння рослин надто чутливе, тому роботи, що можуть призвести до його пошкодження, проводити не потрібно.

Надіємось, що ці найпростіші поради принесуть користь і задоволення власною працею, а щоб чимскорше почати користуватись місячним посівним календарем – перегляньте його на нашому сайті!


распечатать вверх
Корзина
Ваша корзина пуста
Вход для клиентов
Посмотрите также
Контакты
тел.: (095) 590-92-93
тел.: (097) 814-84-71
тел.: (073) 158-48-15

ICQ: 648254195
E-mail: info@ovochi.com
Skype: ovochi.comЭлектронный агро-магазин. Все права защищены. © 2010
тел.: (095) 590-92-93
E-mail: info@ovochi.com