Найти

  Главная Новости Доставка и оплата Партнерам Контакты 

Полуниця!

08.05.2012

Як приємно влітку поласувати смачною городиною, а якщо це ще власний урожай – приємніше вдвічі! Розмова про полуницю взагалі окрема… Ми з нетерпінням чекаємо її появи на ринках та власних присадибних ділянках. Хто зібрався вирощувати полуницю своїми руками – знайде для себе декілька корисних порад!

Полуницю можна садити весною, в квітні. Та найчастіше для цього обирають останній місяць літа чи погожі дні вересня. Насамперед важливо правильно обрати місце посадки. При можливості це має бути незатінена ділянка саду чи городу. Якщо у Вашому розпорядженні її немає і Ви хочете посадити полуницю в затінку – майте на увазі: плоди не достигатимуть. Ця культура полюбляє сонце, помірно зволожений ґрунт ( на підтоплених ґрунтовими водами ділянках ягоди підгнивають). Отже, сонячне місце і правильний догляд – запорука хорошого врожаю.

Вибравши місце, готуємо землю до посадки, копаємо та удобрюємо органічними та мінеральними добривами. Найзручніше висаджувати розсаду полуниці рядами, відстань між якими повинна бути не менше 30 см. Викопавши ямки глибиною до 15 см, рясно наливаємо в них воду і садимо рослину. При цьому слідкуємо, щоб коріння не було довшим за 10 см, обрізаємо його при потребі. Важливо: серцевина розетки має знаходитись на одному рівні з ґрунтом, не саджайте розсаду надто глибоко!

Садоводи радять ретельно переглядати саджанці перед посадкою, садити не більше одного в ямку. Найкраще висаджувати цю культуру після часнику, редиски, квасолі та петрушки. Невдалими попередниками є картопля, огірки та помідори. Не рекомендовано висаджувати після соняшника та топінамбура. Після висадки полуниці можна рясно притрусити грядку перегноєм. В подальшому догляді важливо вчасно прополювати, обрізати вуса, копати та поливати рослини. Оптимально робити це перед збором врожаю, після його збору та вкінці цвітіння.

Хорошого Вам врожаю!


распечатать вверх
Корзина
Ваша корзина пуста
Вход для клиентов
Контакты
тел.: (095) 590-92-93
тел.: (097) 814-84-71
тел.: (073) 158-48-15

ICQ: 648254195
E-mail: info@ovochi.com
Skype: ovochi.comЭлектронный агро-магазин. Все права защищены. © 2010
тел.: (095) 590-92-93
E-mail: info@ovochi.com